Statystyki drużyny

Aktualności

Inauguracja w Przedborzu

• autor: mechanik_2002, 2015-09-07 14:16

W sobotę w Przedborzu nasi chłopcy zainugurowali obecny sezon oficjalnym meczem z Pilicą Przedbórz. Przeciwnik był dla nas wielka niewiadomą, ale wynik jaki uzyskał w pierwszej kolejce, budził respekt. Na boisku nasze obawy potwierdziły się. Pilca grała dobrą piłkę, a w dodatku (co jest niestety naszą bolączką) górowała nad nami fizycznie.

więcej informacji w rozwinięciu

Początek meczu był nieco chaotyczny z naszej strony. Z czasem jednak powoli zaczęliśmy przejmować kontrolę i .... marnować kolejne sytuacje. Nasi napastnicy wyraźnie przegrywali walkę z silniejszymi fizycznie obrońcami. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, z drobnym wskazaniem na nasz zespół.

W przerwie trener chyba podał chłopcom "gumijagód", bo nasza przewaga zaczęła się uwydatniać z każdą minutą. W 41 minucie sędzia obgwizdał faul na 40 metrze od bramki Pilicy. Strzału z daleka spróbował "Krycha". Trafił w słupek. Piłka odbiła się w kierunku boiska, dopadał do niej Kacper Załeski i było 0:1.

Po upływie kolejnych 5 minut było już 0:2. Bartek Piotrowski podał na 18-tym metrze piłkę do Lego, ten uderzył i gospodarze musieli wznawiać grę od środeka boiska.

Po tym golu przez jakiś czas kontrolowaliśmy grę. Niestety w końcówce znów robiło się nerwowo. W 67-mej minucie zawodnik gospodarzy, zakończył rajd od połowy boiska strzałem z około 14-tu metrów i zrobiło się 1:2. Do końca zawodnicy Pilicy próbowali wyrównać, ale to chyba my mieliśmy lepsze sytuacje do zdobycia gola.