|
|
P:Grupa BGrupa A1. UKS I MECHANIK RADOMSKO 1. UKS II MECHANIK RADOMSKO2. UKS CONCORDIA PIOTRKÓW TRYB. 2. UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA3. WKS WIELUÑ 3. UNIA SULMIERZYCE4. MUKS ,,6'' RADOMSKO 4. OMEGA KLESZC
UCZESTNICY TURNIEJU:Grupa BGrupa A1. UKS I MECHANIK RADOMSKO 1. UKS II MECHANIK RADOMSKO2. UKS CONCORDIA PIOTRKÓW TRYB. 2. UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA3. WKS WIELUÑ 3. UNIA SULMIERZYCE4. MUKS ,,6'' RADOMSKO 4. OMEGA KLESZCZÓWUCZESTNICY TURNIEJU:Grupa BGrupa A1. UKS I MECHANIK RADOMSKO 1. UKS II MECHANIK RADOMSKO2. UKS CONCORDIA PIOTRKÓW TRYB. 2. UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA3. WKS WIELUÑ 3. UNIA SULMIERZYCE4. MUKS ,,6'' RADOMSKO GRUPA AUKS I MECHANIK RADOMSKO
UKS I MECHANIK RADOMSKO
UKS CONCORDIA PIOTRKÓW TRYB.
WKS WIELUŃ
MUKS ,,6'' RADOMSKO
GRUPA A
UKS II MECHANIK RADOMSKO
UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA
UNIA SULMIERZYCE
OMEGA KLESZCZÓW
PROGRAM MINUTOWY9.00 - 9.12 Gr. AMECHANIK I – CONCORDIA …......... : …..........9.15–9.27Gr. B UNIA – OMEGA …......... : …..........9.30 – 9.42Gr. AWKS – MUKS …......... : …..........9.45 – 9.57Gr. B MECHANIK II – SOKÓŁ …......... : …..........10.00 – 10.12Gr. ACONCORDIA – WKS …......... : …..........10.15 – 10.27Gr. B SOKÓŁ – UNIA …......... : …..........10.30 – 10.42Gr. AMECHANIK I – MUKS …......... : ….. …......... : …..........
PROGRAM MINUTOWY
9.00 - 9.12 MECHANIK I – CONCORDIA
9.15–9.27 UNIA – OMEGA
9.30 – 9.42 WKS – MUKS
9.45 – 9.57 MECHANIK II – SOKÓŁ
10.00 – 10.12Gr. CONCORDIA – WKS
10.15 – 10.27 SOKÓŁ – UNIA
10.30 – 10.42 MECHANIK I – MUKS
10.45 – 10.57 MECHANIK II – OMEGA
11.00 – 11.12 CONCORDIA –MUKS
11.15 - 11.27SOKÓŁ – OMEGA
11.30 – 11.42 MECHANIK I – WKS
11.45 – 11.57 MECHANIK II – UNIA
12.00 – 12.12 1 półfinał(1 z gr. A - 2 z gr. B)
12.15 – 12.27 2 półfinał(2 z gr. A – 1 z gr. B)
mecz o VII miejsce
12.30 – 12.42( 4 z gr. A – 4 z gr. B)
mecz o VI miejsce
12.45 – 12.57( 3 z gr. A – 3 z gr. B)
13.00 – 13.15 mecz o III miejsce
13.20 – 13.35 FINAŁ
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
|
Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 30, wczoraj: 31
ogółem: 154 284
statystyki szczegółowe